Dzień: 24 września 2020

Utrzymywanie zdrowej rozpiski menu w rzeczywistości powinno dotykać każdego człowieka.

Niestety w dzisiejszych czasach jest dostępnych zbyt dużo produktów, jakie nie wnoszą nic interesującego do naszego pożywienia. Jednak bardzo często na takie artykuły mamy maksymalną ochotę. O zmianie diety zastanawiamy się dopiero wtedy, kiedy rzeczywiście chcemy już to zrobić.
Read More
Kosmetyki tylko najlepszej jakości

Jak dbać o skórę na co dzień?

Zwyczajna pielęgnacja cery powinna być dopasowana do jej konkretnego typu. Innych kosmetyków będzie potrzebowała bowiem pielęgnacja cery trądzikowej, suchej oraz tłustej.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Okulary i choroby wzroku nie będzie już wzbudzać w tobie trwogi

Stoisz po przeciwległej stronie ulicy i za około trzy minuty będziesz u celu. Jednakże, w tym samym momencie zauważasz, iż nadjeżdża tramwaj, ale nie masz pojęcia czy to ten prawidłowy. Czujesz się niezadowolony, bo twój wzrok nie zezwala Ci rozwiązać napotkanej okoliczności – biec, czy nie biec. Czas to przyznać – nie obejdziesz się bez okularów.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Wybór kliniki, w której wykonane zostaną operacje dzięki jakim stopy będą w lepszym stanie.

Dobór kliniki, w której wykonane zostaną operacje dzięki jakim stopy będą zdrowe zależy w głównej mierze od tego, na co ktoś się uskarża a także oczywiście jaką decyzję w takim temacie podejmie lekarz prowadzący.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Terapia światłem i jej atuty

W ostatnim czasie szczególnie powszechne są zabiegi fototerapii. Fototerapia jest naświetlaniem przy pomocy odpowiedniego typu światła, które ma właściwości lecznicze i o wiele większą moc aniżeli zwyczajne lampy. Wspomaga leczenie depresji spowodowanej niedostatkiem słońca we wczesnych godzinach, szczególnie podczas zimy. Niedobór światła może przyczynić się np. do zaburzeń cyklu snu, wahania nastroju, kłopotów z koncentracją oraz nieprawidłowości w rytmie wydzielania hormonów.
Read More