Dzień: 8 stycznia 2021

Uroda bierze się z wnętrza

Herbata zielona – smaczny sposób na pełen energii dzionek. Zobacz więcej informacji na serwisie poniżej.

Mnóstwo ludzi dzieli się na miłośników kawy lub herbaty. Jedni nie wyobrażają sobie dnia bez małej czarnej, czasem z dodatkiem śmietanki czy też cukru. Inni natomiast nie mogą normalnie funkcjonować bez szklanki herbaty – czy to tej zwykłej czarnej, czy też innej, na przykład zielonej albo białej.
Read More
Kosmetyki tylko najlepszej jakości

Dr harris proponuje odpowiedniej jakości kosmetyki

Nikogo nie należy namawiać, że powinniśmy wykorzystywać z właściwych kremów, by na długo zachować młody oraz zdrowy wygląd twarzy. Przez to właśnie każdy poszukuje kosmetyków o odpowiedniej jakości, które będą dopasowywane do potrzeb naszej skóry oraz które jednocześnie będą dość przystępne cenowo.
Read More
Kosmetyki tylko najlepszej jakości

Główne reguły opiekowania się włosami, w jaki sposób kupić najlepszy do ich stanu szampon do mycia

Pielęgnacja włosów ogrywa dużą rolę ich wyglądu i zdrowia. Jeżeli są one nieco dłuższe, to oprócz regularnego mycia trzeba je czesać lub szczotkować, przy krótszych poprzestać wystarczy na samym myciu, lecz w każdym wypadku należy użyć odpowiedniego szamponu. Włosy podczas codziennego chodzenia narażone są na działanie wielu niekoniecznie zdrowych czynników. Słońce, wiatr, kurz czy brud – wszystko to powoduje, że osadzają się na nich rzeczy, jakie należy usunąć.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Fala uderzeniowa stosowana jako zabieg wspomagający powrót do zdrowia

Sporej liczbie osób fala uderzeniowa kojarzy się z czymś negatywnym, ale w dzisiejszych czasach powinniśmy zacząć kojarzyć falę uderzeniową z metodą leczenia. Fala uderzeniowa jest wykorzystywana w zabiegach leczniczych. W jaki sposób? Otóż, to nowatorska terapia, która ma wesprzeć proces zdrowienia. Konieczna jest odpowiednia aparatura, która kieruje sztuczną falę uderzeniową w konkretnym obszarze ludzkiego ciała. Przez, co tkanka szybciej się odnawia.
Read More