Ekran 83

Dziś, jeżeli chcemy się wyróżnić powinniśmy wyszukać na to dobry sposób. Reklam w TV jest bardzo wiele. Niesamowicie wiele jest również bilbordów. I zapewne sporo jest telebimów. Jednak, jeśli chodzi o telebim to reklama na nim na pewno będzie dobrym pomysłem. Dlaczego?
Dziś, jeżeli chcielibyśmy się wyróżnić musimy wyszukać na to fajny sposób. Reklam w telewizji jest całe mnóstwo. Bardzo dużo jest też bilbordów. I pewnie sporo jest telebimów. Jednak, jeżeli chodzi o telebim to reklama na nim zawsze okaże się super pomysłem. Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta, telebim bardzo przykuwa uwagę (tak jak ten: dailymotion.com/video/xrqwtx_telebim-slupno-warszawska-tel-782-666-777_lifestyle). Bilbord owszem trudno przeoczyć, gdy zasłania połowę jakiegoś budynku, ale w końcu się do niego przyzwyczajamy i nie trzeba nawet na niego

koncert

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

patrzeć, by wiedzieć cóż tam na nim zostało pokazane, a z telebimami jest całkiem inaczej.

Czy ta tematyka Cię wciąga? Jeśli tak, to przejrzyj link (http://www.majapajaczkowska.pl/pl/page/sesje-kobiece), pod jakim znajdziesz potrzebne Ci dane – sprawdź, że Cię zajmą na długo.

Przeważnie wyświetlają się na nich reklamy kilku firm, przez co w sumie nigdy nie wiadomo czyją reklamę zauważamy. Tak, więc jeżeli myślimy o reklamie, która wyróżni naszą firmę z tłumu, to pomyślmy o zakupie telebimu o odpowiednich wymiarach. A jeśli nie stać nas na tego typu wydatek to sprawdźmy, kto jest właścicielem już zamontowanych telebimów i dowiedzmy się ile kosztowałoby pojawienie się reklamy naszej marki na nich. Można porównać parę ofert i wybrać tę najbardziej dla nas odpowiednią. Nie tylko pod względem finansowym, ale też w kwestii lokalizacji telebimu. Trzeba zawsze, przy wszystkich reklamach pamiętać o tym, do kogo mamy zamiar trafić.

Jeśli chciałbyś trafić do sporego grona odbiorców

Sporo ludzi wiele razy oglądało jakieś wydarzenia sportowe na telebimach. U nas w kraju pod chmurką organizowane były strefy kibica z telebimami właśnie, by transmisja z jakiegoś sportowego wydarzenia mogła trafić do dużego grona odbiorców. Z tego powodu telebim jest czymś, co kojarzy się z fajnymi rzeczami. Dlatego patrzymy na telebimy, które w miastach i na halach sportowych też.

A gdy sami mamy działalność gospodarczą i myślimy o fajnej reklamie, to zastanawiamy się nad tym czy może nie zacząć reklamować się na telebimie, podobnym do tego: telebim w słupsku na sobieskiego. Warto rozważyć taką opcję, bo to naprawdę pozwala na większe zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów. Oczywiście nie może to być jedyna forma reklamy, ale warto swoje marketingowe kanały dopełnić o reklamowanie produktów lub usług naszej firmy na telebimie. W obecnych czasach tylko dzięki odpowiedniej reklamie można przekonać do siebie klientów. Oczywiście nasze produkty mogą być świetnej jakości, ale na początku trzeba przekonać klientów, żeby wybrali właśnie te produkty i do tego potrzebna na jest reklama.