Porady ubraniowe

O ile chcesz, by twoje ubrania sprawiały, że wyglądasz szczuplutko, postaw na sukienki z długim tyłem. Kreacje, w których plecy są odsłonięte, są naturalnie bardziej trendy, jednakże nie nadają się dla każdej figury. Poza tym wdziewanie na siebie takich sukni zimą, gdy są mrozy, jest niekorzystne. Sukienki z długim tyłem spotkasz w wielu miejscach – oferowana jest bogata gama deseni. Jeżeli chodzi o barwy, warto postawić na wszelkie mutacje białości, które będą zimą na topie.

kliknij źródło

Autor: katrien berckmoes
Źródło: http://www.flickr.com

Bluzy są też dla niewiast. Nie czarujmy się, każda z nas chce czasami wdziać na siebie coś luźnego i ciepłego, szczególnie zimową porą. Nie masz obowiązku każdego dnia nosić się jak królowa balu – możesz przecież sobie czasem odpuścić i zakładać obszerne bluzy z kapturembluzy – kliknij i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

Taki strój nie odejmie ci ani grama z twojej kobiecości – wręcz odwrotnie, bardzo ją zaznaczy. A jak faceci na to spoglądają? Cóż, zwykle oceniają połączenie niewiasty i damskie bluzy jako niesamowicie urocze. Jeśli nie posiadasz swoich własnych ciuchów tego rodzaju, możesz pożyczyć je od męża. Na pewno polubi twoją śliczną osóbkę zanurzoną w jednej z jego ogromniastych bluz. Jeśli mu się to nie spodoba – nie frasuj się, to już jego problem, zgadza się? Tutaj coś ciekawego: najlepszy prezent dla niego.

Na koniec jeszcze rada dotycząca marek ubraniowych, które oferują wysokiej jakości modne kreacje. Aby zamówić świetne suknie, nie musisz już wychodzić z pokoju. W cyberprzestrzeni bowiem jest renomowany sklep z ubraniami – ulokowany w UK Asos. Ten sieciowy butik posiada tak wielką ofertę, że na pewno bez kłopotu zamówisz coś dla siebie. Kiedy już na coś się zdecydujesz, trzeba przelać żądaną cenę przez bankowość elektrofoniczną i czekać, aż przyjdzie listonosz z upragnioną paczką. Zaufaj sklepowi (zobacz odkryj więcej) Asos – na wyspach brytyjskich istnieje już od 13 lat i raduje się dobrą renomą wśród klientów.