projektanci

projektanci

Ubrania na różne okazje

Jakie buty wybrać na sezon przejściowy?

Niebawem pożegnamy gruba zimowe kozaki i będziemy w końcu mogli wskoczyć w coś lżejszego. Nim jednakże ubierzemy pantofle, czeka nas kilkadziesiąt dni, podczas których najlepiej będą sprawdzać się tzw. botki i krótkie kozaki.
Read More
Ubrania na różne okazje

Modne towary, jakie opłaca się nabyć po okazyjnych cenach.

Każdy, komu będzie zależeć na tym, by mieć trendy towary, które opłaca się nabyć po promocyjnych cenach jest zorientowany doskonale, co robić, żeby to uzyskać. Primo, osoby te powinny udać się na wyprzedaże sezonowe, ponieważ dokładnie na nich będą posiadały okazję wyszukać sporo takich rzeczy. I naprawdę będą one mniej kosztowały niż zazwyczaj.
Read More
ABC makijażu i manicure
Kosmetyki tylko najlepszej jakości

Renomowane perfumy dla każdej z nas

Marilyn Monroe powtarzała cały czas, że kładzie się spać ubrana jedynie w zapach. Coco Chanel stworzyła perfumy, które od wielu lat jest definicją kobiecości. Miliony kobiet marzy, aby otrzymać je od swojego ukochanego. I nie powinno wydawać się to dziwnym. Zapach od zarania dziejów był tym co kusi. Stał się nawet bohaterem książki Patricka Suskinda o wszystko mówiącym tytule Pachnidło, gdzie bohater uzyskać zapach idealny i zamierzał to osiągnąć w brutalny sposób.
Read More
Ubrania na różne okazje

Panowie również chcą stać się modni i właściwie ubrani, pomyślnie nie brak ciekawych trendów dla nich

Nie tylko panie lubią się stroić i chodzić na sprawunki, mężczyźni również pragną się elegancko i modnie prezentować. Na szczęście dla nich katalog mody męskiej z każdym rokiem staje się bardziej interesujący, a kreatorzy męskiego ubioru coraz śmielej przedstawiają interesujące trendy.
Read More