Chirurg podczas operacji

Stabilizator nadgarstka, lub kolana, też pas przepuklinowy – to znaczy sprzęt, który ułatwia powrót do życia

Choroby mogą trafić się każdemu. Natura pod tym względem nie wybiera: młodzi, starsi, a nawet dzieci – każdego może spotkać choroba i wtedy trzeba powziąć wszelkie możliwe środki, żeby się jej pozbyć. Wiele chorób może przy tym spowodować ubytki i spustoszenia w naszym ciele. Aczkolwiek nowoczesna medycyna, w szczególności chirurgia robią wszystko, aby jak najbardziej ograniczyć skutki zaistniałych chorób.

Continue reading "Stabilizator nadgarstka, lub kolana, też pas przepuklinowy – to znaczy sprzęt, który ułatwia powrót do życia"
operacja

Likwidujemy przepuklinę ? Nie obawiaj się!

To normalne, że coś tajemniczego zawsze budzi zaniepokojenie, co nieco, o czym niedużo wiemy, albo słyszymy plotki, które na nowo silniej napędzają bakcyla niepokoju. Tak jest właśnie inaczej z różnorodnymi operacjami, wizytą w szpitalu. Trudno się zdumiewać, zdrowie mamy wyłącznie jedno, lękamy się go stracić, ale wiemy, że w przypadku kłopotów powinniśmy zdecydować się nawet na zabieg. Wielu zdiagnozowanych do operacji przepukliny pachwinowej zachowuje się klasycznie – nogi podcina im strach, a pot zalewa całe ciało. Bez paniki, ta zabieg jest naprawdę niegroźny. Zresztą poznajcie jak przebiega tego typu zabieg.
Continue reading "Likwidujemy przepuklinę ? Nie obawiaj się!"