psychoterapeuta

Kłopoty sfery psychicznej to znak naszej epoki. Są coraz częstsze, całe szczęście dostępna jest odpowiednia pomoc

Codzienna egzystencja potrafi dać w kość nawet najbardziej odpornym. Pogoń za sukcesem, troska o rodzinę, coraz większe ambicje i inne niespodziewane wydarzenia, to jedynie wierzchołek góry lodowej. Gdzieś bowiem czai się miejsce, w jakim kumulują się te wszystkie niepokoje, których nie odreagowaliśmy tylko skryliśmy głęboko, żeby nie przeszkadzały nam w codziennym życiu. I dopóki jest dobrze, dalej dobrze funkcjonujemy i wszystko gra, to nawet nie myślimy o swojej kondycji psychicznej. Gorzej, kiedy trudności emocjonalne staną się tak znaczące, że przestaniemy zwyczajnie funkcjonować. W tej sytuacji być może będziemy zmuszeni skorzystać z właściwej pomocy, na przykład z psychoterapii.
Continue reading "Kłopoty sfery psychicznej to znak naszej epoki. Są coraz częstsze, całe szczęście dostępna jest odpowiednia pomoc"
psychoterapeuta

Skuteczna psychoterapia – kto może jej potrzebować?

Obecnie dosłownie w każdym większym mieście w Polsce istnieje minimum jeden gabinet, w którym można skorzystać ze specjalistycznej psychoterapii. Bardzo dobrze pokazuje to, że usługi tego typu cieszą się sporą popularnością; jest to fantastyczna wiadomość, ponieważ jeszcze stosunkowo niedawno bardzo powszechnie myślano, że mogą z nich korzystać jedynie osoby cierpiące z powodu rzeczywiście poważnych już zaburzeń psychicznych.
Continue reading "Skuteczna psychoterapia – kto może jej potrzebować?"