rogówka

rogówka

Myślisz o zabiegu?

Jakie są teraz efektywne a, także rekomendowane metody korekcji wzroku

Oko to bardzo istotny dziś organ, jaki niestety często może ulegać uszkodzeniom. Wielogodzinne przebywanie przed ekranem albo siedzący tryb życia nieraz mogą posiadać negatywny wpływ na jakość widzenia. Na szczęście istnieje dziś dużo różnych metod, pozwalających radzić sobie z wielorakimi problemami z widzeniem. Dobrze jest dowiedzieć się o nich czegoś więcej i sprawdzić, w jaki sposób mogą one pomóc. Najlepiej tu przyjrzeć się na przykład czemuś takiego jak laserowa korekcja wzroku.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Diametralnie inne niż dotychczas oblicze okulistyki

Nauka nieustannie idzie do przodu. Pojawiają się nowe leki na choroby, które całkiem do niedawna były nieuleczalne. Kosmetyka estetyczna rozwija się w szybkim tempie – zabiegi przeprowadzane przez wyspecjalizowanych kosmetologów wyparły kosztowne operacje. Również na rynku okulistyki cały czas coś się dzieje. Pojawiają się zupełnie nowe możliwości polepszenia naszego wzroku, a co za tym idzie, również komfortu życia.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Operacje laserowej poprawy wzroku

Wzrok to ogromnie ważny i delikatny narząd. Zabiegi laserowej korekcji wzroku są obecnie najbezpieczniejszym trybem trwałego pozbycia się wad takich jak krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm. Laserowa korekcja wzroku Warszawa to dokładne wymodelowanie konturu rogówki oka w ten sposób, ażeby wpadające do oka promienie świetlne były gromadzone na siatkówce i sporządzały widoczny obraz.
Read More