soczewka

soczewka

Myślisz o zabiegu?

Laserowa operacja oczu – kto może sobie na nią pozwolić i jaka jest jej cena?

W dzisiejszych czasach ludziom żyje się znacznie łatwiej niż kilkadziesiąt lat wstecz. Mamy całkiem duży dostęp do wszelkich informacji, dzięki użyciu internetu. Możemy podróżować po całym świecie, z pomocą tanich sieci lotniczych. Lecz najwięcej dobrego wydarzyło się w zagadnieniu technologii – ta bardzo przeskoczyła na przód. Obecnie każdy jest w stanie wyleczyć sobie mniejszą lub większą wadę oczu. Jednak jaki jest koszt laserowej korekcji wzroku?
Read More
Myślisz o zabiegu?

Czy kontrola u okulisty jest niezbędna? Dlaczego dzieci muszą nosić okulary?

Obecnie gro ludzi w młodym wieku boryka się z pogorszeniem wzroku. Co jest przyczyną? Przede wszystkim kłopot ten wiążę się z faktem, że od najmłodszych lat liczni posiadają kontakt z komputerem.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Nieskomplikowana i bezpieczna metoda leczenia wad wzroku

Sporo ludzi w obecnych czasach kłopocze się z przeróżnymi przewlekłymi schorzeniami wzroku. Nasz sposób życia bardzo temu sprzyja – dużo czasu spędzamy przed komputerem, który mimo iż posiada najlepszej generacji ekran, nie jest obojętny dla naszego oka. Najmocniej popularne choroby jak dalekowzroczność czy astygmatyzm, są genetyczne, dlatego planując potomstwo powinniśmy liczyć się z tym, że przekaże mu ewentualną przypadłość. Jednak nauka idzie naprzód. W dzisiejszych czasach, laserowa korekcja astygmatyzmu nie jest niczym trudnym.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Coraz częściej przeprowadzana będzie korekta refrakcji

Czy ma szansę być u nas przeprowadzona korekta refrakcji?

Znaczne siedzenie przed komputerem, siedzenie przez sporą część dnia w zamkniętym pomieszczeniu, to właśnie powoduje, że coraz więcej ludzi posiada kłopoty ze wzrokiem oraz zjawiają się różne schorzenia.

Read More
Myślisz o zabiegu?

Ortokorekcja proponowana okazuje się być osobom z wadą wzroku, pomaga ona żyć bez okularów

Noszenie soczewek nie musi być przymusem. Niejednokrotnie dzieje się tak, że kiedy ktoś słyszy, że ma minusową wadę wzroku, to godzi się od razu z tym, że już do końca życia będzie musiał zakładać okulary, lub odpowiednie soczewki, co nie zawsze jest wygodne.
Read More