Tabletki na zdrowie

W trosce o organizm pomaga sól gorzka apteka ją posiada

Wszyscy wydajemy sobie sprawę z tego, że na odpowiednie funkcjonowanie naszego organizmu oddziaływanie ma wiele warunków i kiedy nie zaczniemy w porę troszczyć się o to co spożywamy i jakich witamin używamy, to w pewnym czasie ma szansę się okazać, że już jest na to zbyt późno. Przez to należy popytać w aptekach o dobre produkty, które pomogą nam odtruć organizm ze wszelkich toksyn, które się nim zjawiają, jak również działać przeciwzapalnie, przez co będziemy mogli dłużej cieszyć się wspaniałym zdrowiem i odpowiednio chronić się przed chorobą.
Continue reading "W trosce o organizm pomaga sól gorzka apteka ją posiada"
Przyprawniki do soli i pieprzu

Słowo o zastosowaniach dobrze znanej nam soli, która przeszła już stulecia temu do legendy nie tylko jako przyprawa

Najczęściej wykorzystywana w kuchni przyprawą jest sól. Tylko garść pań będzie w stanie zupełnie zrezygnować z solenia, chociaż nadużywanie tzw. białego złota zagraża zbyt wysokim ciśnieniem krwi. Ludzkość znalazła dużo zastosowań dla soli – przed stuleciami, kiedy nie było zamrażarek w powszechnym użyciu, szynkę konserwowano potrzepując porcje białym proszkiem.
Continue reading "Słowo o zastosowaniach dobrze znanej nam soli, która przeszła już stulecia temu do legendy nie tylko jako przyprawa"