Tabletki na zdrowie

W trosce o organizm pomaga sól gorzka apteka ją posiada

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że na odpowiednie działanie naszego organizmu wpływ ma wiele czynników oraz jeśli nie zaczniemy w odpowiedniej chwili dbać o o to co jemy i jakich suplementów używamy, to w pewnym momencie ma szansę się okazać, że już okazuje się być na to zbyt późno. Dlatego trzeba spytać w aptekach o odpowiednie suplementy, które dopomogą nam odtruć organizm ze wszelkich zanieczyszczeń, które się nim zjawiają, jak również zadziałać przeciwzapalnie, dzięki czemu będziemy mieli szansę dłużej radować się wspaniałym zdrowiem i odpowiednio osłaniać się przed chorobą.
Continue reading "W trosce o organizm pomaga sól gorzka apteka ją posiada"
Przyprawniki do soli i pieprzu

Słowo o zastosowaniach dobrze znanej nam soli, która przeszła już stulecia temu do legendy nie tylko jako przyprawa

Najczęściej wykorzystywana w kuchni przyprawą jest sól. Tylko garść pań będzie w stanie zupełnie zrezygnować z solenia, chociaż nadużywanie tzw. białego złota zagraża zbyt wysokim ciśnieniem krwi. Ludzkość znalazła dużo zastosowań dla soli – przed stuleciami, kiedy nie było zamrażarek w powszechnym użyciu, szynkę konserwowano potrzepując porcje białym proszkiem.
Continue reading "Słowo o zastosowaniach dobrze znanej nam soli, która przeszła już stulecia temu do legendy nie tylko jako przyprawa"