dziewczyna

Nowy look na wiosnę z soczewkami kontaktowymi

Jeżeli myślimy o zabiegu laserowym na oczy, czy też nie zawsze po prostu odpowiada nam noszenie okularów korekcyjnych, należy pomyśleć o soczewkach. Zalety pochodzące z takiego rozwiązania bywają ogromne, ale z drugiej strony również bardzo prozaiczne. Pamiętajmy, iż szkła kontaktowe to doskonała możliwość na ciekawą zmianę image’u.
Continue reading "Nowy look na wiosnę z soczewkami kontaktowymi"
kuchnia

Chwila najprawdziwszego relaksu – przy dobrej herbacie

Nie ma to jak usiąść sobie po ciężkim dniu z kubkiem pysznej herbaty w dłoni. Taki napój nie tylko poprawi nam humor, ale także wyśmienicie smakuje. Pod warunkiem jednakże, iż stosujemy mieszanki herbaciane najwyższej jakości.
Współcześnie herbata to zwykły towar – jeśli mamy na nią chęć, wystarczy udać się do jakiegokolwiek sklepu, by ją kupić.
Continue reading "Chwila najprawdziwszego relaksu – przy dobrej herbacie"

Co może pomóc w leczeniu niektórych chorób wzroku? W jaki sposób można poprawić komfort życia w przypadku pacjenta ze sporą wadą wzroku?

Kłopoty ze wzrokiem to częsta przypadłość. Także z wiekiem nasz wzrok może szwankować i może nie być w takiej dobrej formie, jak dawniej. Jak pomóc można kiedy wada wzroku przeszkadza nam w życiu.
Na pewno nie ma sensu się męczyć z tego typu przypadłością i dobrze jest mieć świadomość, iż obecnie są takie możliwości, jakie pozwalają na sprawną i bardzo skuteczną pomoc.
Continue reading "Co może pomóc w leczeniu niektórych chorób wzroku? W jaki sposób można poprawić komfort życia w przypadku pacjenta ze sporą wadą wzroku?"
Soki Dawtona w  puszkach

Zdrowe soki na dobre samopoczucie

Witaminy to zdrowie – o tym wie raczej każdy, kto dba o formę, czy nienaganną sylwetkę. Źródłem witamin są rzecz jasna warzywa oraz owoce. Prawdziwą mieszanką witamin będzie na przykład sok z karczocha, jaki dostarczy wielu niezbędnych dla organizmu składników. Przykłady można mnożyć. Bardzo ważną kwestią, o której informują spece od dobrego odżywiania jest to, żeby korzystać z owoców sezonowych. Są one bardzo zdrowe, zawierają bardzo mało chemii oraz rozmaitego rodzaju konserwantów. O wiele lepsza w czerwcu okaże się świeża truskawka z polskiego pola niż pomarańcza, która przyleci z innego kontynentu.
Continue reading "Zdrowe soki na dobre samopoczucie"