Srebrny łańcuszek

Co takiego posiada w sobie biżuteria srebrna, że jest tak bardzo pożądana?

Srebro jest metalem eleganckim, stosunkowo tanim, a przy tym łatwym w obróbce. Przez parę tysięcy lat produkowano z niego naczynia stołowe, kielichy, tace, misy oraz talerze, klamry do pasów, sprzączki do ciuchów, a także ozdoby dla mężczyzn i dam. Srebro dogadzało jako środek monetarny, wybijano z niego również monety. Do dzisiejszego dnia jest używane jako lokata kapitału. W dzisiejszych czasach jest używane w wielu dziedzinach przemysłu, a w jubilerstwie wiedzieprym.

Continue reading "Co takiego posiada w sobie biżuteria srebrna, że jest tak bardzo pożądana?"
Biżuteria

W biżuterii ogromnie popularne są zdobienia wykonane ze srebra – kolczyki srebrne, bransoletki srebrne

Aktualnie ogromną uwagę przykłada się do wyglądu. W szczególności panie dbają o swój wygląd i co dzień robią wszystko, by się cudownie prezentować. Kierują uwagę na odzież, make-up i wszelkie akcesoria uwydatniające ich atuty. Z tego powodu biżuteria ma naprawdę ważną rolę w wszelkiej stylizacji.

Continue reading "W biżuterii ogromnie popularne są zdobienia wykonane ze srebra – kolczyki srebrne, bransoletki srebrne"
ubrania - odzwierciedlenie

Srebrna bransoletka może się pięknie przedstawiać

Czy mamy ulubiony typ biżuterii?
Należy się namyślić, który typ biżuterii lubimy nierzadko zakładać, czy okazuje się być to złoto, srebro, a być może taka robiona z koralików sposobem hand made? Gdy będziemy potrafiły określić własny ulubiony rodzaj biżuterii, to nie będziemy posiadały kłopotów z jej właściwym wyborem.
Continue reading "Srebrna bransoletka może się pięknie przedstawiać"
Kamienie szlachetne

Cenne kruszce, półszlachetne kamienie i całkiem pospolite materiały w jubilerstwie. Hasłowe omówienie

Złoto od stuleci było miarą bogactwa i wysokiej pozycji. Pojawia się ono w licznych podaniach, baśniach i innych opowiastkach, a i historycy mogliby z pewnością podać nie mniej przykładów ilustrujących zaproponowana tezę.

Continue reading "Cenne kruszce, półszlachetne kamienie i całkiem pospolite materiały w jubilerstwie. Hasłowe omówienie"