srebro

srebro

Ubrania na różne okazje

W biżuterii ogromnie popularne są zdobienia wykonane ze srebra – kolczyki srebrne, bransoletki srebrne

Aktualnie znaczną uwagę przykłada się do wyglądu. W szczególności panie dbają o własny wizerunek i każdego dnia robią wszystko, aby się kapitalnie prezentować. Kierują uwagę na odzież, make-up i wszelkie akcesoria podkreślające ich atuty. Z tego względu biżuteria odgrywa naprawdę znaczącą rolę w każdej kreacji.

Read More
Ubrania na różne okazje

Cenne kruszce, półszlachetne kamienie i całkiem pospolite materiały w jubilerstwie. Hasłowe omówienie

Złoto od zarania dziejów było miarą bogactwa oraz wysokiej pozycji. Pojawia się ono w wielu legendach, baśniach i innych utworach literackich, a i historycy mogliby z pewnością przytoczyć nie mniej przykładów potwierdzających zaproponowana tezę.

Read More
Ubrania na różne okazje

Co takiego posiada w sobie biżuteria srebrna, że jest tak bardzo pożądana?

Srebro jest metalem eleganckim, raczej tanim, a przy tym łatwym w obróbce. Przez parę tysięcy lat przygotowywano z niego naczynia stołowe, puchary, tace, misy a także talerze, sprzączki do pasów, sprzączki do ciuchów, a także ozdoby dla panów i dam. Srebro służyło jako środek pieniężny, wybijano z niego też monety. Do dziś jest stosowane jako inwestycja kapitału. Aktualnie jest używane w wielu dziedzinach przemysłu, a w jubilerstwie wiedzieprzewagę.

Read More
Ubrania na różne okazje

Srebrna bransoletka może się pięknie przedstawiać

Czy mamy ulubiony typ biżuterii?
Warto się zastanowić, który typ biżuterii uwielbiamy niejednokrotnie zakładać, czy będzie to złoto, srebro, a być może taka wykonana z koralików metodą hand made? Kiedy będziemy potrafiły określić swój ulubiony rodzaj biżuterii, to nie będziemy miały trudów z jej odpowiednim wyborem.
Read More