stomatologa

stomatologa

Myślisz o zabiegu?

W jakich mało komfortowych i stresujących sytuacjach jesteśmy zmuszeni umówić wizytę u dentysty

Tytuł tego reportażu nie pozostaje przypadkowy. Do stomatologa idziemy zazwyczaj wtedy, gdy wizyty nie da się w jakikolwiek sposób przełożyć. Bądź co bądź, najczęściej jesteśmy zmuszeni do tego, aby usadowić się w fotelu dentystycznym, bo na okresową kontrolę mało kto da się przekonać. Wybrani mężczyźni już przed drzwiami gabinetu przekonują, że nic im nie dokucza, chociaż opuchnięty policzek wcale rzeczonej tezy nie potwierdza. Nasz strach przed borowaniem i wyrywaniem zębów jest nierzadko nieuzasadniony, co nie zmienia faktu, że wizytę planujemy z dnia na dzień.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Z jakich powodów należy regularnie chodzić do stomatologa, jakie to ma znaczenie dla stanu naszych zębów.

Obecna cywilizacja nie jest niestety zbyt łaskawa dla uzębienia. Bardzo duże ilości cukrów a także niepilnowanie higieny jamy ustnej sprawiają, że większość osób ma jakieś kłopoty z próchnicą. Zwłaszcza u dzieci może to być dużym problemem, bo ubytki które się pojawiły w młodym wieku będą ciążyć przez resztę życia, przy zaniedbaniach prowadząc nawet do utraty zębów.
Read More
Myślisz o zabiegu?

W Wołominie funkcjonuje sporo sprawdzonych dentystów i ortodontów

Jeśli poszukujemy kompetentnego dentysty, to warto zaglądnąć na specjalne strony, które trudnią się gromadzeniem opinii na temat wybranych lekarzy.
Read More