szafa

szafa

Ubrania na różne okazje

Jak wybrać doskonałą koszulę dla swojego mężczyzny?

W szafie każdego mężczyzny musi znajdować się co najmniej kilka koszul. Powinny to być zarówno eleganckie, klasyczne koszule o białej barwie, jak też modele w idealnym na niemalże każdą okazję niebieskim kolorze, nie może zabraknąć w niej także koszul w kratkę. Błękitne i białe koszule są najbardziej uniwersalne, zakładając do nich właściwe dodatki, można je wykorzystać niezależnie od okazji.
Read More
Ubrania na różne okazje

Moda w damskich butach czyli kilka informacji w temacie obuwia jakie jest noszone przez eleganckie panie.

Buty damskie to ogromy temat, zapewne grubej książki by nie starczyło, żeby powiedzieć wszystko na ten temat. Wystarczy zresztą wejść do pierwszego z brzegu sklepu z obuwiem, żeby zobaczyć różnicę pomiędzy liczną damskich i męskich butów. I to niezależnie od pory roku, bo i zimą, i latem półki aż uginają się pod ciężarem różnego obuwia.
Read More
Ubrania na różne okazje

Modne ubrania dla mężczyzn na sezon lato 2015

Zmiana pory roku to moment, w którym przemianę przechodzą także nasza garderoba. Pora na przegląd aktualnych trendów w modzie męskiej! Z pewnością bestsellerem sezonu lato 2015 jest widoczny w nowych kolekcjach nurt retroklasyki. Jak sama nazwa wskazuje chodzi o powrót pewnych trendów – nie jest to jakaś nowość, ale w aktualnym sezonie takich ubrań jest nadzwyczaj dużo! Czym charakteryzuje się tegoroczna moda męska?
Read More
Ubrania na różne okazje

Kompletowanie garderoby tak, aby w pełni zaspokajała nasze potrzeby prawie nigdy nie jest bezproblemowe

Zakupy ubrań – dla jednych to czysta przyjemność, a dla innych to przykra konieczność. Do tej pierwszej grupy zaliczają się zazwyczaj kobiety, a do drugiej natomiast mężczyźni. Panie uwielbiają chodzić po sklepach, kupować kolejne stroje, coraz to nowsze spodnie, spódnice, sukienki czy też marynarki. Mężczyznom z kolei często wystarczy kilka zbliżonych kompletów ubrań i już są zadowoleni. Podejście do tej kwestii bywa więc w tym przypadku naprawdę skrajnie różne u różnych osób.
Read More
Ubrania na różne okazje

Ozdoby na wielkanoc mają szansę być przyczepiane na różnych powierzchniach

Każdy chce, by pomieszczenia jego domu przedstawiały się jak najwspanialej, a co się z tym wiąże, dokładamy sił, żeby wszystko było do siebie świetnie dopasowane. Z tego powodu tak dokładnie przypatrujemy się wszelkim propozycjom.
Read More
Ubrania na różne okazje

Jak urządzić szafę, by unikatowo wyglądać?

Każdy z nas lubi prawidłowo wyglądać. Jest to fakt z którym wybitnie trudno podjąć jakąkolwiek dyskusje. Fakt ten jest bowiem raz za razem przez nas spostrzegany na ulicach naszych miast, gdzie w szeregu przypadków jesteśmy świadkami prześcigania się w podobny sposób kobiet jak i mężczyzn w posiadaniu niepomiernie pociągających kreacji. Niemniej jednakże w tym miejscu obligatoryjnie trzeba przyznać, że garderoba damska jest pod tym względem zdecydowanie bardziej wymagająca.
Read More