szczoteczka

szczoteczka

Myślisz o zabiegu?

Zadbaj o własny uśmiech – czyli jak postępować gdy pojawią się problemy z zębami?

Postępujące osiągnięcia w medycynie dają nam coraz większe możliwości. Potrafimy przeprowadzać z pełnym sukcesem złożone operacje albo też znacznie polepszyć komfort naszego funkcjonowania. Postęp nie ominął także takich dyscyplin jak stomatologia czy też ortodoncja. Sporej ilości z nas dentysta nie przynosi zbyt dobrych wspomnień.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Jak powinno się dbać o higienę zębów aby jak najrzadziej odwiedzać stomatologa.

Jednym z chyba najbardziej nielubianych przez większość lekarzy jest dentysta – sporo osób panicznie boi się nawet po usłyszeniu tego słowa. Jest to trochę zrozumiałe, skoro przez minione lata w większości gabinetów niestety mogło boleć, i przy rwaniu zębów, i przy wierceniu. Oczywiście najlepszą metodą na to, aby uniknąć wizyt u stomatologa jest należyte dbanie o czystość zębów.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Metoda walki lekarzy dentystów ze schorzeniem uzębienia i dziąseł, które określa się paradantozą.

Nie raz pacjenci skarżą się swoim dentystom, że w czasie ugryzienia twardszych produktów dokucza im ból, a przy szczotkowaniu zębów miewają krwawienia z dziąseł. Skutkiem tych dokuczliwości może być np. nieodpowiednia szczoteczka lub pasta albo niewłaściwa sposób szczotkowania. Prowadzi to do odsłony szyjek zębów, czyli korzeni, a w rezultacie do ich nadwrażliwości i bólu.
Read More
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?

Czym jest megasonex m8 i jakie ma zalety? Najistotniejsze funkcje megasonex m8

Specjalistycznie dostosowane rozwiązania dla dentystów są cenione przede wszystkim ze względu na solidność. Nowoczesność ze względu na dostępne funkcje, różnorodność wyboru oraz pełen profesjonalizm w dopracowywaniu szczegółów to jedynie część z nielicznych funkcji megasonex m8. Jest to szczególnie nowoczesna szczoteczka soniczna, która stosuje tak zwane ultradźwięki. Przygotowywane są one na zasadzie zgodności z terapią, dzięki czemu pacjent może się uspokoić.
Read More