Lekarze podczas zabiegu

Nieskomplikowana i bezpieczna metoda leczenia wad wzroku

Wiele ludzi w dzisiejszych realiach kłopocze się z przeróżnymi stałymi schorzeniami wzroku. Nasz sposób życia niezwykle temu pomaga – mnóstwo czasu spędzamy przed komputerem, który nawet jeśli posiada najlepszej technologii ekran, nie jest bezpieczny dla naszego zdrowia. Najmocniej popularne schorzenia jak dalekowzroczność czy astygmatyzm, są dziedziczne, także posiadając potomstwo musimy liczyć się z tym, że przekaże mu ewentualną przypadłość. Jednak nauka idzie do przodu. W dzisiejszych czasach, laserowa korekcja astygmatyzmu nie jest niczym zaskakującym.
Continue reading "Nieskomplikowana i bezpieczna metoda leczenia wad wzroku"
lekarz

Wyjątkowo satysfakcjonujące efekty operacji wad wzroku z zastosowaniem lasera. Czy każdy pacjent może poddać się tego rodzaju laserowej operacji?

Wady wzroku dotyczą dużej części osób, niezależnie od ich wieku. W dzisiejszych czasach leczenie wad i chorób oczu jest o wiele łatwiejsze niż parędziesiąt lat temu- okulistyka ciągle się rozwija i wprowadza nowe metody leczenia.
Continue reading "Wyjątkowo satysfakcjonujące efekty operacji wad wzroku z zastosowaniem lasera. Czy każdy pacjent może poddać się tego rodzaju laserowej operacji?"