Jesienna kolekcja obuwia CROPP

Eleganckie półbuty niezastąpione w każdej szafie

Niezobowiązujące przyjęcie, o którym usłyszeliśmy na trzy godziny przed, jest czasami źródłem dużego napięcia. Jest ono związane z pewnymi kłopotliwymi pytaniami. Co wypada, a co nie będzie się dobrze prezentowało. Czy powinno się pokusić o wygląd trochę bardziej elegancki? Czy też roztropniej będzie nie wprowadzać w konsternację innych zbytnio szykownym strojem? Jest parę pytań, które absorbują głowy osób średnio przygotowanych na takie nagłe okoliczności.
Continue reading "Eleganckie półbuty niezastąpione w każdej szafie"
Buty damskie na sezon Wiosna/Lato 2012 od Solo Feme

Najmodniejsze wzory obuwia damskiego

Wielu ludzi jest zdania, że dla znacznej części kobiet zasadniczą część ubrania stanowi obuwie. Są zresztą takie kobiety, w szczególności te bardziej zamożne, które mogą poszczycić się zestawem kilkudziesięciu czy nawet kilkuset par. Ważne jest przede wszystkim, by posiadać obuwie na najważniejsze okazje, na przykład na różnorodne wyjścia i uroczystości. Obecnie rodzajów butów damskich jest tak wiele, że nawet niewielka liczba kobiet byłaby w stanie podać nazwy wszystkich.
Continue reading "Najmodniejsze wzory obuwia damskiego"
images

Rzeczy, które warto kupić na nadchodzącą zimę

Prędkimi krokami nadchodzi do nas zima, która może okazać się niezwykle sroga. Nawet kilkunastodniowe przymrozki mogą się zdarzyć. Trzeba się do nich odpowiednio przygotować. Aby to uczynić trzeba pomyśleć o dobrym obuwiu, które zagwarantuje nam wygodne poruszanie się w takich warunkach.
Continue reading "Rzeczy, które warto kupić na nadchodzącą zimę"