szpilki

szpilki

Ubrania na różne okazje

Jak nosić bluzę z kapturem w wersji glamour?

Bluza z kapturem wcale nie musi oznaczać typowo sportowego outfitu. W aktualnym sezonie bluza z kapturem modna jest również w odsłonie w wersji glamour.
Read More
Ubrania na różne okazje

Ubrania zawsze modne

Moda co chwila się zmienia. Widzi to każdy z nas. Da się jednak wskazać takie elementy garderoby, które od wielu lat wciąż są na topie, choć zmieniając się w swojej formie, dostosowując się do dzisiejszego świata. Oto kilka nieśmiertelnych części garderoby, które dobrze jest mieć w garderobie.
Read More
Ubrania na różne okazje

Rzeczy, które warto kupić na nadchodzącą zimę

Szybkimi krokami nadchodzi do nas zima, która może być niezmiernie mroźna. Nawet kilkunastodniowe mrozy mogą mieć miejsce. Warto się do nich odpowiednio przygotować. Aby to uczynić trzeba pomyśleć o dobrym obuwiu, które zagwarantuje nam komfortowe poruszanie się w takich właśnie warunkach.
Read More
Ubrania na różne okazje

Eleganckie półbuty niezastąpione w każdej szafie

Niezobowiązujące przyjęcie, o którym dowiadujemy się na cztery godziny przed, jest czasami przyczyną dużego stresu. Łączy się ono z pewnymi kłopotliwymi pytaniami. Co nałożyć na siebie, a co nie będzie się dobrze prezentowało. Czy należy się pokusić o wygląd nieco bardziej wytworny? Czy też taktowniej będzie nie wprowadzać w konsternację innych nazbyt szykownym strojem? Jest sporo pytań, które zaprzątają uwagę osób średnio przygotowanych na tego typu nieoczekiwane okoliczności.
Read More
Ubrania na różne okazje

Najmodniejsze wzory obuwia damskiego

Wielu ludzi twierdzi, że dla znacznej liczby pan zasadniczą część garderoby stanowią buty. Są zresztą takie kobiety, szczególnie te bardziej zamożne, które mogą pochwalić się kolekcją kilkudziesięciu czy nawet kilkuset par. Istotne jest w pierwszej kolejności, by mieć obuwie na najważniejsze okazje, przykładowo na różnorodne wyjścia i imprezy. Obecnie typów obuwia damskiego jest tak wiele, że nawet niewiele kobiet byłoby w stanie podać nazwy wszystkich.
Read More