jazda rowerem

Kontuzja sportowa? Nie martw się, przetestuj najlepszą metodę

Jedziesz na nartach, zjazd jest super przyszykowany, śnieg świeży, ale dobrze ubity, słońce cudownie świeci, a błękitne niebo uzmysławia nam, iż to będzie cudowny urlop. Szusujesz cały dzień, w następny dzień to samo, podczas trzeciego dnia przekonujesz się, iż stok jest już trochę w gorszym stanie. Myślisz, iż to wszystko przez wysoką temperaturę (wzrosła dzisiaj do blisko ośmiu kresek na plusie), a również przez coraz większą ilość narciarzy. To nie jest to, co był wcześniej, jeździsz jednakowoż niezmordowanie, aż w końcu… zaliczasz kraksę. Na tyle poważny to incydent, iż musisz zrezygnować z szusowania już do końca urlopu. A co dalej?
Continue reading "Kontuzja sportowa? Nie martw się, przetestuj najlepszą metodę"
Tatuaż

Kosmetyka estetyczna, laser frakcyjny czy laserowe usuwanie tatuażu bardzo często poszukiwane zwroty w Internecie.

Rozwój technologiczny z pewnością obecnie wpływa na rozwój wielu różnych dziedzin życia. Jedną z nich jest medycyna estetyczna, która w ostatnim czasie rozwinęła się bardzo szybko, dzięki czemu aktualnie przeżywa swój rozkwit. Współcześnie bardzo często słyszy się o nowych technikach i urządzeniach tej branży.
Continue reading "Kosmetyka estetyczna, laser frakcyjny czy laserowe usuwanie tatuażu bardzo często poszukiwane zwroty w Internecie."