Parę dobrych metod na wypielęgnowane włosy

Eleganckie włosy to od dawna oznaka urody, a czasami przywództwa. Bujne i zdrowe włosy książąt z dawnej dynastii Merowingów odzwierciedlały ich panowanie. A każdy na pewno zna z Biblii historię o Samsonie, wojowniku, który brał swą tężyznę fizyczną ze swoich nieobcinanych włosów.
Continue reading "Parę dobrych metod na wypielęgnowane włosy"
suplement diety

Z jakich powodu warto zaopatrywać się w leki oraz kosmetyki w internecie, a nie w stacjonarnych aptekach bądź drogeriach

Kiedy od pediatry dostajemy receptę na antybiotyki, to uważamy, że tego typu lekarstwa kupuje się tylko i wyłącznie w stacjonarnych aptekach, tymczasem możemy je także zamówić przez internet. Jednakże póki co te internetowe apteki łączymy głównie z takimi towarami jak suplementy diety, witaminy, medykamenty na ból zęba, itp.
Continue reading "Z jakich powodu warto zaopatrywać się w leki oraz kosmetyki w internecie, a nie w stacjonarnych aptekach bądź drogeriach"
witamina c lewoskrętna

Askorbinian sodu i witamina C lewoskrętna – ważne wiadomości, jakie musisz wiedzieć

Askorbinian sodu to związek, który uzyskiwany jest poprzez sfermentowanie glukozy i utlenianie. Aktualnie stosuje się go jako popularny dodatek do żywności, a także jako przeciwutleniacz bądź odczynnik chemiczny.
Continue reading "Askorbinian sodu i witamina C lewoskrętna – ważne wiadomości, jakie musisz wiedzieć"