witamina

witamina

Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Witaminy, które z pewnością przydadzą się każdemu panu

Obecnie sporo mówi o zdrowym żywieniu, dostarczaniu ciału wszelkich potrzebnych witamin za pomocą jedzenia. Czasami jednak dostarczenie ich we właściwej ilości jest zwyczajnie niewykonalne.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Z jakich powodu warto zaopatrywać się w leki oraz kosmetyki w internecie, a nie w stacjonarnych aptekach bądź drogeriach

Gdy od urologa otrzymujemy receptę na antybiotyki, to jesteśmy przekonani, że tego typu leki kupuje się jedynie w pobliskich aptekach, tymczasem możemy je również zamówić przez internet. Jednak na razie te wirtualne apteki kojarzymy przede wszystkim z takimi artykułami jak suplementy diety, witaminy, medykamenty na ból głowy, itd.
Read More
Uroda bierze się z wnętrza

Askorbinian sodu i witamina C lewoskrętna – ważne wiadomości, jakie musisz wiedzieć

Askorbinian sodu to związek chemiczny, jaki otrzymywany jest poprzez sfermentowanie glukozy oraz utlenianie. Aktualnie stosuje się go jako słynny dodatek do żywności, oraz także jako przeciwutleniacz bądź odczynnik chemiczny.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Parę dobrych metod na wypielęgnowane włosy

Ładne włosy to od wieków oznaka urody, a czasami władzy. Bujne i zdrowe włosy władców z starofrancuskiej dynastii Merowingów symbolizowały ich królewskość. A każdy na pewno pamięta z Biblii podanie o Samsonie, olbrzymie, który brał swą tężyznę fizyczną ze swoich bujnych włosów.
Read More