włosy

Parę dobrych metod na wypielęgnowane włosy

Eleganckie włosy to od wieków świadectwo urody, a czasami przywództwa. Rozpuszczone i zdrowe włosy władców z dawnej dynastii Merowingów odzwierciedlały ich królewskość. A każdy na pewno pamięta ze Starego Testamentu przypowieść o Samsonie, olbrzymie, który brał swą moc ze swoich nieobcinanych włosów.
Continue reading "Parę dobrych metod na wypielęgnowane włosy"
suplement diety

Z jakich powodu warto zaopatrywać się w leki oraz kosmetyki w internecie, a nie w stacjonarnych aptekach bądź drogeriach

Kiedy od urologa otrzymujemy receptę na antybiotyki, to uważamy, że tego typu lekarstwa kupuje się tylko w osiedlowych aptekach, pomimo tego że możemy je również zamówić przez internet. Jednakże póki co te wirtualne apteki kojarzymy zwłaszcza z takimi towarami jak suplementy diety, odżywki, medykamenty na ból zęba, itd.
Continue reading "Z jakich powodu warto zaopatrywać się w leki oraz kosmetyki w internecie, a nie w stacjonarnych aptekach bądź drogeriach"
witamina c lewoskrętna

Askorbinian sodu i witamina C lewoskrętna – ważne wiadomości, jakie musisz wiedzieć

Askorbinian sodu to chemiczny związek, jaki otrzymywany jest przez sfermentowanie glukozy oraz utlenianie. W dzisiejszych czasach użytkuje się go jako słynny dodatek do żywności, oraz także jako przeciwutleniacz bądź odczynnik chemiczny.
Continue reading "Askorbinian sodu i witamina C lewoskrętna – ważne wiadomości, jakie musisz wiedzieć"