wybielanie

wybielanie

Myślisz o zabiegu?

Sposoby na wspaniały uśmiech

Jeżeli nie masz problemów ze zdrowiem, twój uśmiech powinien to pokazywać – namawiają dentyści. Dodatkowo, twierdzą, iż piękne zęby mają wpływ na stan naszego zdrowia. Regularna higiena i leczenie ubytków wpływa korzystnie na zdrowie układu pokarmowego, serce, płuca, a nawet na jakość satysfakcjonującego życia seksualnego. Badania mimo wszystko biją na alarm, że statystyczny Kowalski narzeka na ubytki w uzębieniu.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Zęby powinny być białe

Na szczęście sukcesywnie obniża się ilość takich Polaków, którzy najzupełniej nie zwracają swojej uwagi na zęby. To bardzo dobra wiadomość, bo tak naprawdę wszyscy polscy podatnicy niejako później zrzucają się na długotrwałe leczenie. Jeśli typowy Nowak będzie w regularnych odstępach chodził do stomatologa, pewnie jego zęby będą OK.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Wybielanie zębów u dentysty – jak wygląda oraz czy gwarantuje należyte efekty?

Białe zęby bezsprzecznie są sporym atutem zarówno u kobiet jak także u mężczyzn, niestety nie każdy z nas zdoła pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Z jakich powodów należy regularnie chodzić do stomatologa, jakie to ma znaczenie dla stanu naszych zębów.

Obecna cywilizacja nie jest niestety zbyt łaskawa dla uzębienia. Bardzo duże ilości cukrów a także niepilnowanie higieny jamy ustnej sprawiają, że większość osób ma jakieś kłopoty z próchnicą. Zwłaszcza u dzieci może to być dużym problemem, bo ubytki które się pojawiły w młodym wieku będą ciążyć przez resztę życia, przy zaniedbaniach prowadząc nawet do utraty zębów.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Sposoby skutecznego wybielania zębów

Zakup porządnej pasty do zębów czasem nie jest kwestią aż tak prostą, jak często mogłoby się zdawać. Dzięki dobrym pastom do zębów każdy jest w stanie zaoszczędzić bezcenny czas na wizyty u stomatologa ,a także nieraz spore sumy pieniędzy, niezbędne na bolesne kurowanie zębów. Jak jednak je wyszukiwać? Na półkach sklepowych można odnaleźć pasty na wiele schorzeń: próchnicę, przebarwienia.
Read More