Gabinet dentystyczny

Zęby powinny być białe

Na szczęście szybko maleje liczba takich Polaków, którzy najzupełniej nie zwracają uwagi na zęby. To bardzo dobra wiadomość, bo tak naprawdę wszyscy polscy podatnicy tak jakby potem zrzucają się na długie leczenie. Jeśli typowy Kowalski będzie w regularnych odstępach chodził do dentysty, zapewne jego zęby będą OK.
Continue reading "Zęby powinny być białe"
Białe zęby dla zdrowia

Sposoby skutecznego wybielania zębów

Zakupienie odpowiedniej pasty do zębów niekiedy nie jest kwestią aż tak prostą, jak nieraz mogłoby się zdawać. Dzięki dobrym pastom do zębów każdy jest w stanie zaoszczędzić bezcenny czas na wizyty u dentysty ,jak również nieraz spore sumy pieniędzy, niezbędne na specjalistyczne leczenie zębów. Jak jednak je selekcjonować? Na półeczkach sklepowych można znaleźć pasty na wiele schorzeń: próchnicę, przebarwienia.
Continue reading "Sposoby skutecznego wybielania zębów"
dentysta w pracy

Z jakich powodów należy regularnie chodzić do stomatologa, jakie to ma znaczenie dla stanu naszych zębów.

Nasza cywilizacja nie jest niestety łaskawa dla uzębienia. Bardzo duże ilości słodyczy a także niepilnowanie higieny jamy ustnej powodują, że wielu ludzi zaczyna mieć jakieś problemy z próchnicą. Zwłaszcza u małych dzieci może to być dużym problemem, bo ubytki powstałe w młodym wieku zaciążą przez następne lata, przy zaniedbaniach prowadząc nawet do utraty zębów.
Continue reading "Z jakich powodów należy regularnie chodzić do stomatologa, jakie to ma znaczenie dla stanu naszych zębów."